خدمات فنی مهندسی پیشتاز پمپ،تولید کننده پمپ های وکیوم آبی (آب در گردش) می باشد که پمپ های وکیوم با ظرفیت حجم مکش از سایز   60 تا 300 متر مکعب بر ساعت را تولید می نماید که مشخصات این پمپ ها در ادامه مطالب آورده می شود:

پمپ وکیوم آبی 60 متر مکعب بر ساعت:

حداکثر ظرفیت مکش این پمپ 60 متر مکعب در دمای 25 درجه سانتیگراد آب ورودی و فشار مطلق 30 میلی بار که حداکثر آمپر مصرفی  3 آمپر می باشد بیشترین مورد مصرف این پمپ ها در دستگاه های اتوکلاو ، گاز زدایی رزین ، دستگاه شیر دوشی، دستگاه های گلاب گیری و...... می باشند.

دهانه مکش و دهش پمپ وکیوم آب در گردش 60 متری مکعب بر ساعت یک اینچ و اتصال تغذیه وکیوم آبی 60 متری 1/4 اینچ می باشد 

الکترو موتور آن به صورت تک فاز و سه فاز موجود می باشد که در حالت سه فاز حداکثر برق مصرفی 3.2 آمپر و در حالت تک فاز 9 آمپر می باشد.

 

پمپ وکیوم 60 ساید

پمپ 60 تک فاز

پمپ وکیوم آبی 60 -1

پمپ وکیوم آبی سه فاز 2

پمپ وکیوم آبی سه فاز

پمپ وکیوم آبی ۸۰ :


وکیوم پمپ رینگ مایع با دبی ۸۰ متر مکعب بر ساعت و فشار مکش نهایی ۲۵ میلی بار با آب دمای ۲۰ درجه سانتی گراد می باشد،
موتور پمپ خلاء آبی ۸۰ متر مکعبی ۲.۲ کیلو وات یا معادل ۳ اسب بخار می باشد که بیشترین جریان برق مصرفی آن ۴.۲ آمپر می باشد
دهانه مکش و دهش پمپ خلاء یک اینچ است که بنا بر درخواست مشتری قابل تغییر می باشد،
پمپ های ساخت شرکت پیشتاز پمپ دارای یک سال گارانتی تعمیرات و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.
قیمت فروش این پمپ سه میلیون و هشتصد می باشد.

شرکت پیشتاز پمپ آمادگی فروش پمپ وکیوم تولید خود را دارد و در کمتر از چند ساعت برای مشتری ارسال می نماید و امکان تست حضوری در شرکت پیشتاز پمپ برای مشتری فراهم گردیده است تا مشتری با خیال آسوده اقدام به خرید پمپ وکیوم رینگ آبی کند.
بیشترین موارد کاربرد پمپ ۸۰ متر مکعبی آب در گردش در صنایع لوله سازی برای فرم دهی به لوله، ساخت قرنیز، سنگبری و ..... مورد مصرف قرار میگیرد.

 

پمپ وکیوم آبی 60

پمپ وکیوم آبی 60

 

پمپ وکیوم 100 متر مکعب بر ساعت:

پمپ رینگ مایع 100 متر مکعب با قدرت موتور 3 کیلو وات یا 4 اسب بخار و با سرعت دورانی 1400 دور بر دقیقه توانایی تخیله 100 متر مکعب حجم هوا با فشار مطلق یک بار و رساندن فشار مطلق یک بار به 30 میلی بار در کمتر از یک ساعت را دارا می باشد.

دهانه مکش و دهش هوا یک و یک دوم اینچ می باشد و طبق سفارش مشترین دهنه قابل تغییر می باشد ضمنا تمامی پمپ های ساخت شرکت پیشتاز پمپ قابلیت نصب شیر کاویتاسیون را دارا می باشند.

بیشترین کاربردهای این مدل از پمپ های رینگ مایع عبارتند از : تولید لوله و صنایع لوله سازی، هواگیری مخزنهای رزین، اتوکلاو و دیگ پخت در صنایع سوسیس و کالباس، صنایع تزریق پلاستیک، هوا دهی استخر های پرورش ماهی، دستگاه های اتوکلاو، وکیوم فرمینگ و .......

پمپ وکیوم 100 متری

 

پمپ رینگ آبی 300 متر مکعب بر ساعت:

 

پمپ وکیوم آبی 300

 

بیشترین مصرف این نوع از پمپ وکیوم آبی در صنعت برای وکیوم سی ان سی چوب ، هوا دهی استخر های تصفیه فاضلاب، هوادهی استخرهای پرورش ماهی،   سی ان سی mdf ، میز وکیوم، دستگاه سی ان سی سنگ ، وکیوم لیفتینگ جابجایی سنگ و ..... می باشند قدت موتور مورد استفاده در این مدل از پمپ ها 7.5 کیلو وات است که حداکثر آمپر مصرفی آن 15 آمپر می باشد.

فلنج ورودی مکش و دهش پمپ رینگ آبی 300 از نوع دنده ای و 1/2 2 اینچ  و اتصال تغذیه آن 3/8 اینچ  می باشد

پمپ وکیوم 300

نقشه انفجاری پمپ وکیوم آبی 300

پمپ وکیوم آبی

 شرکت پیشتاز پمپ تمامی قطعات پمپ های وکیوم آبی بیشتر شرکت های مطرح در سطح کشور را دارا می باشد و توانایی ساخت قطعات پمپ وکیوم رینگ آبی در سایز های مختلف  و متریال استیل و فسفر برنز را دارد.

تصاویر زیر قطعات پمپ های وکیوم آب در گردش شرکت پیشتاز پمپ می باشد:

سر سیلندر

قطعات پیشتاز پمپ

قطعات پیشتاز پمپ

 

 

 

تست پمپ وکیوم آبی ساخت شرکت پیشتاز پمپ:

 

تامین قطعات پمپ وکیوم رینگ آبی،

مهندسی معکوس قطعات پمپ وکیوم آبی

مهندسی تعمیرات پمپ وکیوم آبی

پمپ خلاء